Ціни та умови співпраці для гуртових клієнтів уточнювати за телефонами +38(097)263-02-13, +38(097)348-73-55 або Email: griadca@gmail.com

ПацюкОФФ засіб від гризунів (мишей та щурів) воскові брикети 200г.

Інші зображення

ПацюкОФФ засіб від гризунів (мишей та щурів) воскові брикети 200г.
34,00 ₴

Наявність: Є в наявності

Засіб для знешкодження мишовидних гризунів (пацюків, мишей) у побутових умовах. Дієвий навіть у випадку резистентності (звикання) гризунів до інших принад. Миші та пацюки з легкістю приваблюються особливими речовинами, що знаходяться у засобі і гинуть протягом 3-7 днів після поїдання принади. Процес отруєння гризунів не викликає занепокоєння в іншихмишовидних, гризуни гинуть на відкритому простові від задухи.
Опис

Деталі

Засіб для знешкодження мишовидних гризунів (пацюків, мишей) у побутових умовах. Дієвий навіть у випадку резистентності (звикання) гризунів до інших принад. Миші та пацюки з легкістю приваблюються особливими речовинами, що знаходяться у засобі і гинуть протягом 3-7 днів після поїдання принади. Процес отруєння гризунів не викликає занепокоєння в іншихмишовидних, гризуни гинуть на відкритому простові від задухи. Основні переваги препарату: - Знищує гризунів на 100% - Приманює мишей і щурів - Засіб уже готовий до застосування - Сучасні технології рецептури забезпечують застосування засобу в приміщенні та на відкритому просторі без зниження ефективності. - У засобі використані речовини останнього покоління: бродіфакум, феромони, сирний та арахісовий ароматизатор, муміфікатор.
Відгуки