Ціни та умови співпраці для гуртових клієнтів уточнювати за телефонами +38(067)427-93-39, +38(097)348-73-55 або Email: griadca@gmail.com

Агріфлекс Епін 1,5г

Інші зображення

Агріфлекс Епін 1,5г

Наявність: Є в наявності

Епін - природний стимулятор, який застосовується для поліпшення росту, розвитку, підвищення врожайності і якості рослин, стійкості до неприємних факторів зовнішнього СрАТ. Особливо для рослин, які схильні до поразки холодом і збудників хвороб.
Опис

Деталі

Епін (Природний біостимулятор рослин) Природний стимулятор, який застосовується для поліпшення росту, розвитку, підвищення врожайності і якості рослин, стійкості до неприємних факторів зовнішнього СрАТ. Особливо для рослин, які схильні до поразки холодом і збудників хвороб. Діюча речовина -брасінолід 0, 01%. Використання АгріФлекс (Епін): прискорення проростання насіння; прискорення зростання розсади при пікіровці і пересадці; прискорення дозрівання плодів і збільшення врожайності; захист рослин від заморозків і інших неприємних умов; Збільшення стійкості до фітофторозу, пероноспозоза, парші, бактеріозу та фузаріозу; відновлення ослаблених і омолодження старих рослин; зниження в рослинах кількості токсинів, важких металів, радіонуклідів, надлишку нітратів. Обробка рослин проводиться в наступні фази: картопля, томати- бутонизация-початок цвітіння; корнеплоди- по сходах; огурци- 2-3 справжніх листків з повтором у фазі бутонізації; перець-в фазі бутонізації з повтором у фазі цвітіння; тюльпан- при появі бутонів; плодово-ягідні дерева та кусти- в фазі бутонізації з повторенням через 20 днів. Замочування рослини: Для замочування насіння вміст пакетика (1,5 г) розчинити в чисто не хлорованій воді. Робочий розчин використовувати відразу після приготування. Насіння овочевих культур замочити в розчині АгріФлекс (Епін) (1,5 г на 1 л води) на 24 години при температурі + 200С. Насіння квітів замочити в розчині АгріФлекс (Епін) (1,5 г на 600 мл води) на 24 години при температурі + 200С. Цибулини квіткових культур і черешки замочують перед посадкою в розчині АгріФлекс (Епін) (1,5 г на 4 л води) на 12-24 години при температурі + 200С. Бульби картоплі обприскують перед посадкою розчином АгріФлекс (Епін) (1,5 г на 500 мл води). Дозу препарату можна пропорційно зменшувати залежно від кількості насіння. Група агрохімікатів за хімічним походженням: добрива. Склад: екстракт ріпаку (брасінолід) -0,01%, N> 1%, P2O5> 1%, k2O> 1% / Клас небезпеки: 4 (малонебезпечні, що не шкідливі речовини) Умови зберігання: в сухому, провітрюваному приміщенні при температурі від -15 до + 300С. Термін придатності: 5 років.
Відгуки